Главная » 2017 » Грудень » 19 » Є новий сайт школи

Є новий сайт школи

П"ять років поспіль працював наш сайт, створений учнем, сьогодні вже випускником школи й успішним студентом, Куликом Віталієм та підтримувався заступником директора Бузницькою О.М.

Але прийшов час осучаснити сайт і вже проводиться робота по наповненню нового шкільного сайту, створеного вчителем інформатики Лисогором В.С., який знаходиться за адресою: http://school8ck.zzz.com.ua

Теги: сайт

Шановний користувач, Ви зайшли як незареєстрований.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися чи зайти на сайт під своіїм ім'ям.
Olgabuz

ВІТАЛІЙ, АЛЕ Ж ЯКИЙ НАШ ПЕРШИЙ САЙТ КЛАСНЮЧИЙ)
vitaliy

Дякую за можливість реалізації творчого потенціалу у вигляді сайту школи. Отримані при його розробці навички допомогли мені в студентські роки і в подальшому розвитку як спеціаліста. Окрема подяка Ользі Миколаївні за підтримку, наповнення і постійне оновлення у вигляді новин. Але ніщо не вічне, пройшло вже пять років, і сьогодні я дивлюсь на нього і бачу купу недопрацювань та недоліків, тому оновлення безсумнівно необхідне. Бажаю творчих успіхів та наснаги в реалізації нового сайту.